About us

DORAKO to firma z tradycją, godna zaufania.

 

Naszą dewizą jest zawsze zadowolony klient, a  praca, którą wykonujemy – pasją.

DORAKO posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży i ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Firmę tworzy zespół ludzi z pasją, których jedynym ograniczeniem jest śmiała wyobraźnia projektanta realizującego potrzeby oraz marzenia inwestorów.

W ramach produktów KOMINKOWYCH realizujemy nowoczesne, ekologiczne projekty, zawsze uwzględniając aktualne i przyszłe wymagania ochrony środowiska. Specjalizujemy się zarówno w instalacjach kominków opalanych drewnem jak i na gaz ziemny lub płynny (LPG).

W ramach produktów SPA wykonujemy indywidalne projekty saun, łaźni parowych, wannien z hydromażem typu spa oraz basenów. Nasze realizacje spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższym światowym poziomem w zakresie technologii i wzornictwa; są wielokrotnie nagradzane najbardziej prestiżowymi tytułami w dziedzinie światowego designu oraz innowacji.

– Najważniejszy jest dla nas klient –

Dlatego też słuchamy Państwa z uwagą, aby móc zapewnić najwyższy poziom wykonywanych dla Was usług. Naszą mocną stronę stanowi komunikacja, dzięki której zająmujemy się każdym klientem w sposób indywidualny i dopasowany do jego potrzeb. Dostosowujemy ofertę do wymagań inwestora, staramy się razem z nim wykreować produkt spełniający jego oczekiwania. Nawet te najśmielsze…

Naszą działalność prowadzimy w dwóch obszarach:

Udział w Imprezach Targowych: